písničky, které jsem si zamilovala

Napsal bloodie (») 16. 8. 2015 v kategorii music, přečteno: 1552×

Čas od času se mi stane, že bych si ráda poslechla něco nového a nejsem příliš velkým zastáncem rádií. Jenže nevím kde hledat. Pro všechny co jsou jako já jsem tu se záhranou, výběrem hudby, kterou jsem si naprosto zamilovala.

Simple Plan - Welcome To My Life

 

U velké části písniček co poslouchám, jsem se nejprve zamilovala do hudby a pak až do textu. Tahle písnička mě zasáhla tvým textem tak hluboko, že i když mi přijde jako vytržená z jednoho ze starších amerických slaďáren ze školního prostředí, tak mě to neodradilo a jedu tuhle písničku pořád dokola.

Madcon - Don't Worry feat. Ray Dalton

Upřímně, ten klip trochu nepobíram, ale ta hudba je tak neuvěřitelně chytlavá a tak neuvěřitelně na ní tohle léto ujíždim, že jsem jí prostě nemohla vynechat.

Flo Rida ft. Robin Thicke & Verdine White - I Don’t Like It, I Love It

Opět, klip nepobíram, ale na hudbě ujízdim. Nemám co víc bych dodala :D.

Felix Jaehn - Ain’t Nobody (Loves Me Better) ft. Jasmine Thompson

Když jsem tuhle písničku slyšela v rádiu když jsme někam jeli, velice jsem se zarazila. Sakra, vždyť to je písnička z Agent v sukni! No sakra tak tu písničku potřebuju! :D

Avicii - Waiting For Love

Tak k téhle nemám co dodat, prostě pecková písnička :D.

Ben Kweller ft. Selena Gomez - Hold On

Teď trochu z jiného soudku, tohle je úplně boží chillovka z filmu Rudderless. Jak soundtrack ta i film je pecka a určitě doporučuji zcheckovat jestli ho neznáte.

The 1975 - Robbers

The 1975 jsem objevila teprve nedávno, ale úplně jsem jim propadla. Stejnojmené album sjíždím na Spotify jako divá, hodně ráda mám od nich i Chocolate. Je pravda, že tohle není úplně letní záležitost, ale v zimě určitě budou kluci skvělými kamarády :).

Florence + The Machine - Breath of Life

Pecka ze soundtracku Snow White and the Huntsman, jak písnička tak i film rozhodně stojí za zmíňku!

Tove Lo - Habits (Stay High)

Tuhle písničku určitě každý zná a nemusím jí tady dlouho představovat. Prostě a jednoduše, je to pecka! :D

Foo Fighters - Learn To Fly

Je sice stejně stará jako já, ale je i tak úžasná jako já!! (just kidding :D) O Foo Fighters jsem v ČR ještě neslyšela a určitě je to škoda, protože jsou boží a tahle písnička to jedině potvrzuje.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a tři