bloodie

57155443-1073871096143822-3340285732131438592-n.jpg

Motto: - Everything happens for a reason.

Věk: - 19

Bydliště: - Plzeň

Zájmy: - psaní, hudba

Na internetu vystupuji především pod přezdívkou Bloodie a jsem jen obyčejná šestnáctiletá dívka, která miluje zvuk deště bušícího na okno a praskajícího dřeva v krbu.

 Můj největší "kůň" je hudba. Nemám žádné specifické žánry, poslouchám co se mi líbí a je mi jedno, jestli je to pop nebo rock. Ovšem mými velkými oblíbenci jsou: Selena Gomez, Twenty One Pilots, The Neighbourhood, Ed Sheeran, Maroon 5 a The 1975.

Také se pokouším hrát na kytaru, ale moc mi to nejde.

Moje další hobby jsou čtení a psaní. Miluji číst příběhy od různých lidí a vidět tu odlišnost. Hlavně mě baví poznávat nové styly psaní. Raději než číst je ale sama píšu. Píšu poměrně depresivní povídky, ale cítím, že vypisuji sebe sama a srovnávám se tak se svými myšlenkami. Vypisuji co skrývám a schovám to do nějakého romantického kabátu a udělám to více dramatické.

 Také ráda sleduji filmy, ale nemohu říct, že jsem nějaký filmový maniak, absolutně netuším kdo co režíroval, ani ty nejlepší kameramany, ani jména scénáristů. I když je to troufalé, tak se odhodlám říct, že dokáži poznat, jestli když je film špatný, je vina na scénáristovi, či na herci. Ovšem pouze si to myslím.

Mezi moje top filmy patří rozhodně Pán Prstenů. Vyrůstala jsem na něm a Návrat krále bych mohla snad i dabovat. 

Nejlepším hercem je podle mě Johnny Depp, který se drží na první příčce mého žebříčku již poměrně dlouho. Na druhém postu stojí Tom Hanks a bronz získává Christian Bale. 

Co jsem si zachovala ze svého dětství je hraní her. Miluji si sednout k počítači, nebo ke svému starému Playstationu a zapařit si nějakou střílečku, strategii, nebo RPGčko, vlastně cokoliv. Je to úžasné na uvolnění stresu.

Můj sen? Velký dům a v něm dokonalý manžel vařící nějakou specialitu, já sedíc opodál a píšíc článek do svého celosvětově proslulého časopisu a okolo nás pobíhá pár malých fracků, které budu hrdě nazývat svými dětmi.

"Jak se dá navázat na starý život? Jak se dá pokračovat, když v srdci začínáte chápat, že se vrátit nejde? Jsou věci, které čas nenapraví. Některé rány zasáhly příliš hluboko a zůstaly ve vás." - Frodo Baggins